Összes küldés Statisztika - verseny Statisztika - válogatott Statisztika - csapat 

Csapatonkénti összesítés:

Csapat Ország Jv. Assz. Alapvonal Tartalék Ellenőr
Csapat Ország Jv. Assz. Alapvonal Tartalék Ellenőr
07 VesturFaroe Islands
1. FC Allstars Wiener NeustadtAustria
1. FC Dynamo DresdenGermany
4
1. FC Femina Hungary
1. FC KaiserslauternGermany
4
6
2
1
1. FC KölnGermany
1. FC MagdeburgGermany
1. FC Nejzbach Vysoké MýtoCzech Republic
1. FC NürnbergGermany
1. FC SaarbrückenGermany
1. FC SlováckoCzech Republic
1
2
1. FC Tatran PrešovSlovakia
1. FC Union BerlinGermany
1. FFC FrankfurtGermany
4
6
2
1. FFC Turbine PotsdamGermany
4
8
1
1. FK DrnoviceCzech Republic
1. FK PøíbramCzech Republic
4
1. FSV Mainz 05Germany
1
2
1
1. Futsal Club GrazAustria
1. SC Incar NitraSlovakia
1.SC ZnojmoCzech Republic
1299 Osmanlispor A.S.Turkey
2
1° DezembroPortugal
1
2
1
A. Académica de CoimbraPortugal
1
A. Naval 1° MaioPortugal
A.C. Juvenes-DoganaSan Marino
A.C. LibertasSan Marino
A.C.F. Brescia FemminileItaly
Aalborg BKDenmark
1
2
1
3
Aalesunds FKNorway
Aberdeen FCScotland
2
Aberystwyth Town FCWales
AbruzzoItaly
AC AjaccioFrance
AC AllianssiFinland
AC Arles-AvignonFrance
AC BellinzonaSwitzerland
1
2
1
AC CesenaItaly
AC Chievo VeronaItaly
3
2
AC HorsensDenmark
AC MilanItaly
6
12
4
5
2
AC OmoniaCyprus
1
2
1
2
AC Omonia NicosiaCyprus
AC OuluFinland
AC PerugiaItaly
1
AC San MarinoSan Marino
AC SienaItaly
AC Sparta PrahaCzech Republic
7
11
3
1
AC VeneziaItaly
AcademicBulgaria
ACF FiorentinaItaly
Achaia (GRE)Greece
2
2
ACS Odorheiu SecuiescRomania
ACS Poli TimisoaraRomania
ACS Victoria BrãneºtiRomania
Action 21 CharleroiBelgium
Adanaspor ASTurkey
ADO Den HaagNetherlands
1
AE AeginaGreece
1
2
1
AEK FCGreece
5
6
2
3
4
AEK KokkinochovionCyprus
AEK KOUKLION F.C.Cyprus
AEK LARNACA FCCyprus
1
1
AEL Kalloni FCGreece
AEL Limassol FCCyprus
AEP Paphos FCCyprus
AF PiatykhatskaUkraine
Afan Lido FCWales
AFC AjaxNetherlands
4
5
2
7
AFC BournemouthEngland
AFC TubizeBelgium
AFK PardubiceCzech Republic
AGBU Ararat NicosiaCyprus
AGF ArhusDenmark
AIKSweden
4
8
4
1
Airdrie UnitedScotland
AJ AuxerreFrance
5
10
3
2
Akademia FC Pniewy Poland
Akademisk BoldklubDenmark
1
2
Akçaabat SebatsporTurkey
Akhisar Belediyie Genclik ve Spor KulübüTurkey
Akratitos FCGreece
Aland UnitedFinland
Alashkert FC Armenia
Albacete BalompiéSpain
Albertslund IFDenmark
ALF-2007 (Minsk)Belarus
Algarve Amateur (POR)Portugal
Alibi AlmatyKazakhstan
Alki Larnaca FCCyprus
Altay GKTurkey
1
Alverca FutebolPortugal
Amazones Dramas ASGreece
Amica WronkiPoland
1
2
1
ANAGENNISIS Dherynias FCCyprus
Ancona CalcioItaly
Andorra Amateur (AND)Andorra
AnkaraTurkey
ANORTHOSIS Famagusta F.CCyprus
6
7
3
3
Antalyaspor A.ª.Turkey
AO KavalaGreece
APEP Kyperounda FCCyprus
APOEL FCCyprus
5
10
8
5
4
Apollon Athens FCGreece
Apollon Kalamarias FCGreece
Apollon Limassol FCCyprus
3
6
2
APOP / Kinyras Peyias FCCyprus
APOP Paphos FCCyprus
AR FreixieiroPortugal
Araz NaxçivanAzerbaijan
Araz-Nakhchivan PFCAzerbaijan
ArdennesBelgium
Ards FCNorthern Ireland
ARF IaloveniMoldova
1
ARF TelenestiMoldova
Argja BóltfelagFaroe Islands
ARIS Limassol FCCyprus
Aris Thessaloniki FCGreece
Arka GdyniaPoland
Armagh City FCNorthern Ireland
Arsenal FCEngland
8
16
12
7
5
Arsenal KharkivUkraine
Arzignano Grifo C/5Italy
AS BariItaly
AS CannesFrance
AS Gaz Metan MediasRomania
1
2
1
1
AS Jeunesse EschLuxembourg
AS Livorno CalcioItaly
1
2
1
1
AS Monaco FCFrance
2
2
4
AS Nancy-LorraineFrance
1
2
1
1
AS RomaItaly
2
4
4
2
1
AS RomaItaly
8
7
2
6
AS Saint-ÉtienneFrance
AS TrenèínSlovakia
ASA Ben GurionIsrael
ASA Târgu-MureºRomania
ASA Tel AvivIsrael
ASA Tel-Aviv University SCIsrael
Ascoli Calcio 1898Italy
ASD CF Bardolino VeronaItaly
ASD Citty Di Montesilvano C/5Italy
ASD FiammamonzaItaly
ASD Torres Femminile SassariItaly
1
2
Association Cantonale Genevoise de FootballSwitzerland
Association Cantonale Vaudoise de FootballSwitzerland
Association Roubaix FutsalFrance
Assyriska FöreningenSweden
Asteras Tripolis FCGreece
Aston Villa FCEngland
2
4
1
1
ASUEArmenia
Atalanta BCItaly
Ataºehir Belediye SporTurkey
Athina '90 Greece
Athinaikos FCGreece
Athletic ClubSpain
8
11
4
5
1
Athletic Club BFKEBSpain
ATHLETIC CLUB NEA SALAMINA FAMAGUSTACyprus
1
1
Athlone Town AFCRepublic of Ireland
Atletic Club d'EscaldesAndorra
Atromitos FCGreece
Atvidabergs FFSweden
AUK Broughton FCWales
Aveiro Regional Football AssociatioPortugal
Avey Akstafa (AZE)Azerbaijan
Ayia Napa FCCyprus
Ayr United LFCScotland
AZNetherlands
2
4
2
2
AZAL PFC BakuAzerbaijan
B36 TórshavnFaroe Islands
B68 ToftirFaroe Islands
1
2
1
B71 SandoyFaroe Islands
Bakony Amateur (HUN)Hungary
Baku United Futsal ClubEngland
Bala Town FCWales
Balaton FCHungary
BalikesirsporTurkey
Ballinamallard United FCNorthern Ireland
Ballymena United FCNorthern Ireland
1
Balzan FCMalta
Bangor City FCWales
1
2
1
Bangor City GFCWales
Bangor FCNorthern Ireland
Barnsley FCEngland
Barry Town AFCWales
Basque Country (ESP)Spain
Bastion Illichivski Odessa Region (UKR)Ukraine
Bayer 04 LeverkusenGermany
7
13
6
5
7
Beitar Jerusalem FCIsrael
2
4
1
Bekentas VilniusLithuania
Békéscsabai EFCHungary
Berliner FC DynamoGermany
3
2
BFC DaugavpilsLatvia
BFC SiófokHungary
BIIK ShymkentKazakhstan
1
2
1
Birkirkara FCMalta
1
2
1
Birmingham City FCEngland
BK FremDenmark
1
BK Fremad AmagerDenmark
BK HäckenSweden
1
2
1
1
Blackburn Rovers FCEngland
1
Blackpool FCEngland
Blue MagicRepublic of Ireland
Bnei Sakhnin FC Israel
1
2
Bnei Yehuda Tel-Aviv FCIsrael
1
2
1
Boavista FCPortugal
2
2
1
2
Bohemian FCRepublic of Ireland
Bohemians Praha 1905Czech Republic
5
4
1
Bologna Italy
4
2
Bolton Wanderers FCEngland
1
2
1
1
Borussia DortmundGermany
7
12
4
6
6
Bradford City AFCEngland
BragaPortugal
BrasovRomania
Bratislava AMASlovakia
1
1
1
Bratislava Region Football Association (SVK)Slovakia
1
1
1
Bray Wanderers AFCRepublic of Ireland
BreidablikIceland
Brescia CalcioItaly
1
Bristol Academy WFCEngland
Britannia XI FCGibraltar
Brno (CZE)Czech Republic
1
3
1
1
Bröndby IFDenmark
11
18
5
3
Bryne FKNorway
BSC Young BoysSwitzerland
1
1
Bsiktas JKTurkey
9
16
4
5
4
BŠK BardejovSlovakia
BSK BorèaSerbia
BSK DižvanagiLatvia
BucasporTurkey
Budapest Honvéd FCHungary
4
Budapesti VSCHungary
Burnley FCEngland
Bursaspor SKTurkey
C Futebol BenficaPortugal
C. R. Piemonte Valle d'Aosta (ITA)Italy
CA OsasunaSpain
CA Spora LuxembourgLuxembourg
Cádiz CFSpain
Caernarfon Town FCWales
Caersws FCWales
Cagliari CalcioItaly
1
2
1
Calcio CataniaItaly
Cardiff City FCWales
Cardiff City FC FutsalWales
Cardiff City LFCWales
Cardiff Met Ladies FCWales
2
2
Cardiff UniversityWales
Carmarthen Town AFCWales
Carpi FCItaly
Carrick Rangers FCNorthern Ireland
Castilla y León AMASpain
Çaykur Rizespor A.ª.Turkey
1
2
CC LKW JistebnikCzech Republic
CD Das AvesPortugal
CD FeirensePortugal
CD NacionalPortugal
3
6
2
3
CD NumanciaSpain
CD Santa ClaraPortugal
1
2
CD TenerifeSpain
3
6
3
CD TrofensePortugal
CE BenitoAndorra
CE PrincipatAndorra
CE Sabadell FCSpain
Cefn Druids AFCWales
Celje Amateur (SLO)Slovenia
Celtic FCScotland
7
10
6
5
3
Center Amateur (RUS)Russia
Central AMASlovakia
2
2
Central Bohemia Amateur (CZE)Czech Republic
1
2
Central Moravia AmateurCzech Republic
1
1
Central SlovakiaSlovakia
1
Cercle Brugge KSVBelgium
CF Chindia TârgovisteRomania
CF Estrela da AmadoraPortugal
CF ExtremaduraSpain
CF GagauziaMoldova
CF Gloria 1922 BistriþaRomania
CFC Rijeka j.s.c.Croatia
2
CFF CLujanaRomania
2
3
1
CFR 1907 ClujRomania
CG TarragonaSpain
ChagirganAzerbaijan
Charlton Athletic FCEngland
Chelsea FCEngland
4
7
4
2
3
Chemnitzer FCGermany
1
Chernozemie (RUS)Russia
ChevikAzerbaijan
2
Chisinau AMAMoldova
2
2
1
City US Targu Mures Romania
Clearex ChorzówPoland
Cliftonville FCNorthern Ireland
1
2
1
1
Club Atlético de MadridSpain
8
12
6
7
7
Club Brugge KVBelgium
7
7
4
3
2
Club Futsal EindhovenNetherlands
Clube Atlético OuriensePortugal
Cobh Ramblers FCRepublic of Ireland
Coleraine FCNorthern Ireland
College Sports ClubArmenia
Colorspectrum Aramis BudapestHungary
Como CalcioItaly
Concordia Chiajna Romania
Connah's Quay FCWales
Constellació EsportivaAndorra
Conwy United FCWales
Córdoba CFSpain
Cork City FCRepublic of Ireland
Cork Hibernians FCRepublic of Ireland
1
Coventry City FCEngland
CP MéridaSpain
Cristal Noir MB MorlanwelzBelgium
1
2
1
Crusaders FCNorthern Ireland
2
3
1
Crystal Palace FCEngland
CS FC Bihor OradeaRomania
CS Flacara MoreniRomania
CS Fola EschLuxembourg
CS GrevenmacherLuxembourg
1
1
1
CS HobscheidLuxembourg
CS Jiul PetrosaniRomania
CS MarítimoPortugal
1
2
1
1
CS OtopeniRomania
CS Pandurii Lignitul Târgu JiuRomania
1
2
1
1
CS PétangeLuxembourg
CS Sedan-ArdennesFrance
CS Steaua ChisinauMoldova
CS U CraiovaRomania
CSA Victoria CahulMoldova
CSC Dinamo ChisinauMoldova
CSC Lexmax ChisinauMoldova
Csepel SCHungary
CSF Noroc NimoreniMoldova
CSK VVS SamaraRussia
1
2
1
CSM ResitaRomania
CSMS LasiRomania
Csö-Montage Budapest FCHungary
Cwmbran Town FCWales
1
2
DAC Dunajska StredaSlovakia
DalmacijaCroatia
1
De GraafschapNetherlands
Debreceni VSCHungary
3
Degerfors IFSweden
DenizlisporTurkey
1
2
Deportivo AlavésSpain
1
2
1
Deportivo MassanaAndorra
Derby County FCEngland
1
Derry City FCRepublic of Ireland
2
Digenis Akritas Morphou FCCyprus
DijonFrance
Dinamo TiranaAlbania
Dingli Swallows FCMalta
Diósgyõr FC KftHungary
2
District Midden Amateur (HOL)Netherlands
District Noord Amateur (HOL)Netherlands
District West (NED)Netherlands
District Zuid 1 (NED)Netherlands
DiyarbakirsporTurkey
Djurgardens IF FFSweden
Djurgirden/ÄlvsjöSweden
3
5
1
1
Dolnoœl¹ski RegionPoland
Domagnano FCSan Marino
Doncaster College DEAF FCEngland
Donegal Celtic FCNorthern Ireland
DostykKazakhstan
Doukas SACGreece
Doxa Katokopia FCCyprus
Drava Group Amateur Selection (HUN)Hungary
2
2
DritaFYR Macedonia
Drogheda United FCRepublic of Ireland
DSC Arminia BielefeldGermany
Dublin City FCRepublic of Ireland
Dukla Banská BystricaSlovakia
Dunaferr SEHungary
Dunaújváros PASEHungary
Dundalk FCRepublic of Ireland
1
Dundee FCScotland
Dundee United FCScotland
1
1
Dunfermline Athletic FCScotland
1
2
1
Dungannon Swifts FCNorthern Ireland
E. P. S. Larisas (GRE)Greece
EA GuingampFrance
1
1
1
East Amateur (FIN)Finland
East Amateur (SVK)Slovakia
1
1
East Estonia (EST)Estonia
East HungaryHungary
East of Scotland (SCO)Scotland
East, West and Central ScotlandScotland
Eastern Attica (GRE)Greece
Eastern Region NIRNorthern Ireland
1
4
3
1
Eastern Serbia (SRB)Serbia
EB/StreymurFaroe Islands
1
2
1
Ebbw Vale AFCWales
Eden FutsalRepublic of Ireland
Egaleo FCGreece
1
2
1
Egri FCHungary
EID FutsalRepublic of Ireland
Eintracht BraunschweigGermany
3
Eintracht FrankfurtGermany
3
2
1
Eisenhüttenstadter FC StahlGermany
Elche FCSpain
ElPozo MurciaSpain
Empoli FCItaly
Energy LvivUkraine
Enköpings SKSweden
ENOSIS Athletic Union of ParalimniCyprus
1
ENTHOI Lakatamias FCCyprus
Entity Amateur (BHZ)Bosnia-Herzegovina
EP JöhviEstonia
Erebuni YerevanArmenia
Ergotelis FCGreece
ERMIS Aradippou FCCyprus
Erregi Travel PerugiaItaly
ErzurumsporTurkey
ES Troyes Aube ChampagneFrance
Esbjerg fBDenmark
EskiºehirsporTurkey
Estonia AmateursEstonia
Estoril PraiaPortugal
Ethnikos Achnas FCCyprus
1
Ethnikos Ashias FCCyprus
Ethnikos Asteras FCGreece
Ethnikos Piraeus FCGreece
ETO FC GyörHungary
Europa FCGibraltar
1
2
1
EvertonEngland
4
2
1
Evia RegionGreece
Evian Thonon GaillardFrance
Excess RP BidnijalMalta
F.C. Internazionale MilanoItaly
14
11
8
4
3
F.C. KöbenhavnDenmark
4
9
3
3
F91 DudelangeLuxembourg
1
2
1
FA of BelgradeSerbia
2
1
FA of VojvodinaSerbia
Falcao FC StockholmSweden
Falkenbergs FFSweden
Falkirk FCScotland
FB GulbeneLatvia
FBK KaunasLithuania
1
FC AarauSwitzerland
1
FC AarhusDenmark
FC ABN BardaAzerbaijan
FC AbsheronAzerbaijan
FC Academia ChiºinãuMoldova
FC Adana YerevanArmenia
FC Admira Wacker MödlingAustria
2
FC Agama PodgoricaMontenegro
FC AgroMoldova
FC Ajax LasnamäeEstonia
FC AktobeKazakhstan
1
FC Akzhaiyk UralskKazakhstan
FC AlaniaRussia
FC Alma-AtaKazakhstan
FC Ameri TbilisiGeorgia
FC Amkar PermRussia
FC AMMK BakuAzerbaijan
FC AnjiRussia
1
2
2
1
FC Anzhi TallinnEstonia
FC APOEL NicosiaCyprus
FC Araks AraratArmenia
FC Araks YerevanArmenia
FC Ararat TallinnEstonia
FC Ararat YerevanArmenia
2
1
1
FC Argeº PiteºtiRomania
FC Aris BonnevoieLuxembourg
1
2
1
1
FC AroucaPortugal
FC Arsenal KyivUkraine
FC Arsenal TulaRussia
FC ASC TbilisiGeorgia
FC AshdodIsrael
FC AstanaKazakhstan
FC Astana 64Kazakhstan
2
4
2
2
1
FC AstraRomania
1
2
1
FC AtlantisFinland
FC AugsburgGermany
FC Avenir BeggenLuxembourg
1
FC AzotBelarus
FC Baia-MareRomania
FC BakiAzerbaijan
2
4
1
FC Baltika KaliningradRussia
FC BalzersLiechtenstein
FC BanantsArmenia
1
2
1
FC Baník OstravaCzech Republic
FC BarcelonaSpain
12
18
8
6
11
FC Basel 1893Switzerland
13
18
6
7
4
FC BATE BorisovBelarus
5
9
7
4
4
FC Bayern MünchenGermany
12
20
8
6
8
FC Belshina BobruiskBelarus
FC BernSwitzerland
FC Betoon TallinEstonia
FC BIIK-KazygurtKazakhstan
FC Blok BeverwijkNetherlands
FC BobruichankaBelarus
1
2
1
FC Bodu BucurestiRomania
FC BorjomiGeorgia
FC Borysfen BoryspilUkraine
FC BotoºaniRomania
FC BraºovRomania
FC Camelot ChisinauMoldova
FC Carl Zeiss JenaGermany
2
FC Casa Estrella del BenficaAndorra
FC Ceahlaul Piatra NeamtRomania
FC Chernomorets Krasnodarskiy KrayRussia
FC ChiaturaGeorgia
FC Chikhura SachkhereGeorgia
2
4
1
1
FC Chornomorets OdesaUkraine
2
2
1
FC CIP DevaRomania
FC Codru Anenii NoiMoldova
FC Corvinul HunedoaraRomania
FC CostuleniMoldova
FC DAC 1904 Dunajská StredaSlovakia
FC Dacia ChiºinãuMoldova
2
4
1
FC Darida ZhdanovichiBelarus
FC Daugava DaugavpilsLatvia
FC Den BoschNetherlands
FC DevaRomania
FC Differdange 03Luxembourg
1
2
1
1
FC Dila GoriGeorgia
3
6
2
FC DinaburgLatvia
FC Dinamo 1948 BucureºtiRomania
4
7
2
1
FC Dinamo BatumiGeorgia
FC Dinamo BenderMoldova
FC Dinamo BrestBelarus
FC Dinamo MinskBelarus
2
4
2
FC Dinamo SokhumiGeorgia
FC Dinamo TbilisiGeorgia
3
6
3
1
FC Dinamo ZugdidiGeorgia
FC Dinamo-93 MinskBelarus
FC Dinamo-Auto TiraspolMoldova
FC Dnepr MogilevBelarus
1
FC Dnepr-Transmash MogilevBelarus
FC Dnipro Ukraine
5
7
3
2
FC Dordrecht Netherlands
FC Dorozhnik MinskBelarus
FC DvinArmenia
FC DynamoRussia
FC Dynamo-MoscowRussia
6
6
2
4
1
FC EkibastuzetsKazakhstan
FC EncampAndorra
FC Encamp Andorra
FC Energetic DubasariMoldova
FC Energetik PavlodarKazakhstan
FC Energia VoronezhRussia
FC Energie CottbusGermany
FC Etar Veliko TarnovoBulgaria
1
FC Etzella EttelbruckLuxembourg
1
2
1
FC Extensiv CraiovaRomania
4
FC Farul ConstanþaRomania
1
2
FC FASTAV ZLÍNCzech Republic
FC FelcsútHungary
FC FiorentinoSan Marino
3
5
2
2
FC FlamurtariAlbania
3
1
FC Flora TallinnEstonia
1
2
1
FC Foroni VeronaItaly
FC FredericiaDenmark
FC GagraGeorgia
FC Gandzasar KapanArmenia
FC Girondins de BordeauxFrance
2
2
1
FC Gloria BuzãuRomania
3
5
2
2
2
FC GomelBelarus
1
2
1
FC Goverla UzhgorodUkraine
FC Grand Pro VarnaBulgaria
FC Granit MikashevichiBelarus
FC GroningenNetherlands
2
2
FC GueugnonFrance
FC Guria LanchkhutiGeorgia
FC GyumriArmenia
FC HakaFinland
FC HämeenlinnaFinland
FC Hansa RostockGermany
1
FC Happy End CamencaMoldova
FC Haskovo 2009Bulgaria
FC HîncestiMoldova
FC Hîncesti (inactive)Moldova
FC Honka EspooFinland
FC Hradec KrálovéCzech Republic
1
2
2
FC Ibra GöteborgSweden
FC Illychivets MariupilUkraine
FC Ilves TampereFinland
FC Impuls DilijanArmenia
FC InfonetEstonia
FC Inter TurkuFinland
1
2
1
FC Internaþional Curtea de ArgeºRomania
FC Irtysh PavlodarKazakhstan
FC Iskra-StaliMoldova
1
3
3
FC IveriaGeorgia
FC JazzFinland
FC Jeunesse CanachLuxembourg
1
2
1
1
FC Jeunesse Jonglënster Luxembourg
FC JokeritFinland
FC JurmalaLatvia
FC Kaghsi YerevanArmenia
FC Kairat AlmatyKazakhstan
2
FC Kakheti TelaviGeorgia
FC KamAZ-Chally Naberezhnye ChelnyRussia
1
1
1
FC KärntenAustria
1
2
1
FC Karpaty LvivUkraine
1
2
1
1
FC KarvináCzech Republic
FC Kaspiy AktauKazakhstan
FC KavalaGreece
FC Kaysar KyzylordaKazakhstan
FC KazakhmysKazakhstan
FC KharkivUkraine
FC Khazar LankaranAzerbaijan
1
FC KhimkiRussia
FC KilikiaArmenia
FC KlaipedaLithuania
FC Kolkheti KhobiGeorgia
FC Kolkheti PotiGeorgia
FC Kommunalnik SlonimBelarus
FC KooTeePeeFinland
FC KoperSlovenia
FC KotaykArmenia
FC KrasnodarRussia
1
2
1
FC Krylya Sovetov SamaraRussia
FC Kryvbas Kryvyi RihUkraine
FC Kuban KrasnodarRussia
FC KuressaareEstonia
FC Kvintencija (LIT)Lithuania
2
2
FC Kyzylzhar PetropavlovskKazakhstan
FC LahtiFinland
FC Lausanne-SportSwitzerland
1
2
1
1
FC Lernayin ArtsakhArmenia
FC Levadia MaarduEstonia
1
2
1
FC Levadia TallinnEstonia
3
6
3
FC Levski Sofia-WestBulgaria
7
4
2
2
3
FC LidaBelarus
FC LitijaSlovenia
FC Locomotiva BasarabeascaMoldova
FC Lokomotiv KharkovUkraine
FC Lokomotiv MinskBelarus
FC Lokomotiv MoskvaRussia
2
4
2
2
FC Lokomotiv Nizhni NovgorodRussia
FC Lokomotivi TbilisiGeorgia
2
4
2
FC Lootus AlutaguseEstonia
FC Lorient Bretagne SudFrance
FC LP Super SportBulgaria
FC Luch-Energia VladivostokRussia
FC LuganoSwitzerland
FC LusitansAndorra
FC LuzernSwitzerland
FC Lyubimets 2007Bulgaria
FC MadriuAndorra
FC MAG VarnaBulgaria
FC Mamer 32Luxembourg
FC Mapid MinskBelarus
FC Marek 2010Bulgaria
FC Margveti ZestafoniGeorgia
FC MegasportKazakhstan
FC Merani TbilisiGeorgia
FC Mertskhali OzurgetiGeorgia
FC Meskheti TbilisiGeorgia
FC Messina PeloroItaly
FC Metalist KharkivUkraine
1
2
2
1
2
FC Metalurg RadomirBulgaria
FC Metalurg ZaporizhzhyaUkraine
FC Metalurgi RustaviGeorgia
FC Metalurh DonetskUkraine
1
2
1
1
FC MetzFrance
FC MidtjyllandDenmark
3
7
2
3
FC MikaArmenia
2
3
2
1
FC Milani TsnoriGeorgia
FC Milsami OrheiMoldova
1
2
1
FC MinskBelarus
1
2
1
1
FC MladostBulgaria
FC Moldova-Gaz ChisinauMoldova
FC Molenbeek Brussels StrombeekBelgium
FC Molodechno 2000Belarus
FC MondercangeLuxembourg
2
2
2
FC MordoviaRussia
FC MoskvaRussia
FC MtskhetaGeorgia
FC Nadin SofiaBulgaria
FC Naftan NovopolotskBelarus
FC Naftovyk-Ukrnafta OkhtyrkaUkraine
FC Nantes France
4
6
3
FC Narta ChisinauMoldova
FC Naþional BucureºtiRomania
1
2
FC Neman GrodnoBelarus
FC Nistru OtaciMoldova
2
4
1
1
FC NitraSlovakia
FC Norchi Dinamoeli TbilisiGeorgia
FC NordsjaellandDenmark
1
2
1
FC Nové ZámkySlovakia
FC NSA SofiaBulgaria
2
2
FC Nyva TernopilUkraine
FC Obolon KyivUkraine
FC Okzhetpes KokshetauKazakhstan
1
FC Olimpia BãlþiMoldova
1
FC Olimpia Satu-MareRomania
FC Olimpic TiranaAlbania
FC Olimpik DonetskUkraine
FC Olimpik TetevenBulgaria
FC OnestiRomania
FC OradeaRomania
FC Ordabasy ShymkentKazakhstan
FC OrdinoAndorra
FC Oþelul GalaþiRomania
2
4
1
1
FC PAOKGreece
8
10
4
3
FC Partizan MinskBelarus
FC PaschingAustria
FC PenafielPortugal
FC Petrolul PloieºtiRomania
FC PlataniasGreece
FC Politehnica ChisinauMoldova
FC Politehnica IaºiRomania
FC PortoPortugal
6
12
2
4
3
FC Prograes NiedercornLuxembourg
FC Prograes NiederkornLuxembourg
FC Progress ChisinauMoldova
FC Prykarpattya Ivano-FrankivskUkraine
FC PyunikArmenia
1
FC RabaLatvia
FC Ranger'sAndorra
FC Rapid BucureºtiRomania
7
10
2
4
FC Rapid ChiºinãuMoldova
FC Regal BucurestiRomania
FC Rimavská SobotaSlovakia
FC RM Hamm BenficaLuxembourg
FC Rodange 91Luxembourg
FC Roma BaltiMoldova
FC Roma CalfaMoldova
FC Romandie SASwitzerland
FC RosengardSweden
FC RossiyankaRussia
3
6
FC RostovRussia
FC Rot-Weiss ErfurtGermany
FC Rotor KamyshinRussia
1
2
1
FC Rubin KazanRussia
3
6
4
4
2
FC RuggellLiechtenstein
FC RustaviGeorgia
FC RyazanRussia
FC SaburtaloGeorgia
FC SalzburgAustria
4
8
2
3
4
FC Samgurali TskaltuboGeorgia
FC SamtrediaGeorgia
1
2
1
FC Santa ColomaAndorra
FC Santos PerthScotland
FC Sapovnela TerjolaGeorgia
FC Saturn Moskovskaya OblastRussia
FC Savit MogilevBelarus
FC SaxanMoldova
FC SchaanLiechtenstein
FC SchaffhausenSwitzerland
FC Schalke 04Germany
5
9
4
4
5
FC Schifflange 95Luxembourg
FC SchwerzenbachSwitzerland
FC Seefeld ZürichSwitzerland
FC Sfintul Gheorghe SuruceniMoldova
FC ShahumyanArmenia
FC Shakhtar DonetskUkraine
3
5
3
2
11
FC Shakhtar DonetskUkraine
1
FC Shakhter KaragandyKazakhstan
1
2
2
1
FC Shakhtyor SoligorskBelarus
3
6
2
FC SheriffMoldova
6
12
2
5
1
FC Shinnik YaroslavlRussia
FC ShirakArmenia
2
4
3
FC ShkëndijaFYR Macedonia
1
2
1
FC Shkupi 1927FYR Macedonia
FC Shukura KobuletiGeorgia
FC ŠiauliaiLithuania
FC Sibir NovosibirskRussia
1
2
1
FC SionSwitzerland
1
2
1
FC Sioni BolnisiGeorgia
FC SKA Rostov-Na-DonuRussia
FC Slavia MozyrBelarus
1
1
1
FC Slovan LiberecCzech Republic
1
2
2
FC SlutskBelarus
FC SmorgonBelarus
FC Sochaux-MontbéliardFrance
1
1
FC Sokol SaratovRussia
FC SopronHungary
2
FC Spartak MoskvaRussia
6
8
2
4
3
FC Spartak TrnavaSlovakia
2
2
FC Spartaki TbilisiGeorgia
FC Speranta CahulMoldova
FC Speranta NisporeniMoldova
FC Sporting MertzigLuxembourg
FC Sporting SteinfortLuxembourg
FC Sportist SvogeBulgaria
FC Sportul Studenþesc BucureºtiRomania
FC St George'sMalta
FC St. GallenSwitzerland
1
FC St. PauliGermany
FC Stade NyonnaisSwitzerland
FC Stal AlchevskUkraine
FC Steaua BucureºtiRomania
3
4
2
2
10
FC StumbrasLithuania
FC SuduroyFaroe Islands
FC SuduroyFaroe Islands
FC Sunkar KaskelenKazakhstan
FC SurseeSwitzerland
FC Swift HesperangeLuxembourg
FC Talgrig YerevanArmenia
FC TarazKazakhstan
FC TartuEstonia
FC TatabányaHungary
FC Terek Grozny Russia
FC ThunSwitzerland
FC Tiligul TiraspolMoldova
1
2
2
FC Time LvivUkraine
FC TimiºoaraRomania
1
2
FC TiraspolMoldova
1
2
1
FC Tobol KostanayKazakhstan
FC Tom TomskRussia
FC Torpedo KutaisiGeorgia
1
2
1
2
FC Torpedo MoskvaRussia
1
3
1
FC Torpedo ZaporizhyaUkraine
FC Torpedo-SKA MinskBelarus
FC Torpedo-ZhodinoBelarus
FC TPS TurkuFinland
2
2
FC Tre FioriSan Marino
FC TriesenLiechtenstein
FC TriesenbergLiechtenstein
FC TskhinvaliGeorgia
FC TSU Armazi TbilisiGeorgia
FC TVMK TallinnEstonia
1
2
1
FC TwenteNetherlands
4
4
2
2
3
FC TyumenRussia
FC Ufa UfaRussia
FC UNA StrassenLuxembourg
FC Unirea Alba IuliaRomania
FC Unirea UrziceniRomania
1
2
1
1
FC Unisport-Auto ChisinauMoldova
FC United Jakobstad PietarsaariFinland
FC Universitatea ClujRomania
FC Universitatea CraiovaRomania
FC Ural EkaterinburgRussia
FC Uralan ElistaRussia
FC USV Eschen-MaurenLiechtenstein
FC UtrechtNetherlands
2
2
2
1
1
FC VaduzLiechtenstein
1
2
1
1
FC Vedrich-97 RechitsaBelarus
FC Velbazhd 1919 KiustendilBulgaria
FC Veris ChisinauMoldova
FC VestsjaellandDenmark
FC VetadzokaFYR Macedonia
FC Victoria RosportLuxembourg
FC VideotonHungary
FC ViikingitFinland
FC Viitorul Constanta SARomania
FC Viktoria PlzeòCzech Republic
3
6
4
2
5
FC Viljandi Estonia
FC VilniusLithuania
FC VinnytsaUkraine
FC ViOn Zlaté MoravceSlovakia
FC VirtusSan Marino
FC Viteauto ChisinauMoldova
FC VitebskBelarus
FC VolendamNetherlands
FC VoluntariRomania
FC VOLYN LUTSKUkraine
FC VoronezhRussia
2
4
FC Vorskla PoltavaUkraine
1
2
FC VostokKazakhstan
FC Vysocina JihlavaCzech Republic
FC Wacker InnsbruckAustria
3
4
FC Warrior ValgaEstonia
FC Wil 1900Switzerland
FC Wiltz 71Luxembourg
FC Wismut AueGermany
2
FC WIT GeorgiaGeorgia
1
2
1
FC Yassy SayramKazakhstan
2
FC Yelimai SemeiKazakhstan
FC YerevanArmenia
FC Yesil KokshetauKazakhstan
FC Zarea Moldova
FC Zarea BaltiMoldova
FC Zbrojovka Brno Czech Republic
FC Zenit ÈáslavCzech Republic
FC ZestafoniGeorgia
1
2
1
1
FC Zhemchuzhina SochiRussia
FC Zhetysu TaldykorganKazakhstan
1
FC Zimbru ChiºinãuMoldova
1
2
1
2
FC Zirka KirovogradUkraine
FC Zorya LuganskUkraine
1
2
2
1
FC ZugdidiGeorgia
FC ZürichSwitzerland
2
1
FC Zürich FrauenSwitzerland
2
4
FC Zvartnots AALArmenia
1
1
1
FC Zvezda-BGU MinskBelarus
FCF Juvisy EssonneFrance
2
4
1
FCK De HommelNetherlands
FCL Rapide WezemaalBelgium
FCM BacauRomania
FCM Târgu MureºRomania
FCM UTA AradRomania
FCR 2001 DuisburgGermany
3
5
2
FCV Dender EHBelgium
Federación GallegaSpain
Femida (AZE)Azerbaijan
Fenerbahçe SKTurkey
4
5
2
3
4
Ferencvárosi TCHungary
FeyenoordNetherlands
5
7
3
2
FF GjovikNorway
FF JaroFinland
FFC Zuchwil 05Switzerland
FHIceland
1
2
1
Finn Harps FCRepublic of Ireland
Finnairin PalloilijatFinland
1
2
1
Firat UniversitesiTurkey
First Vienna FAustria
1
2
FjölnirIceland
FK 11 OktomvriFYR Macedonia
FK AdliyyaAzerbaijan
FK AlytisLithuania
1
1
FK ANS PivaniAzerbaijan
FK AS Trenian Slovakia
1
FK AtlantasLithuania
FK AtletasLithuania
FK AtyrauKazakhstan
1
FK AudaLatvia
FK Austria WienAustria
6
5
2
2
5
FK BakiliAzerbaijan
FK Banat ZrenjaninSerbia
FK BangaLithuania
FK Baník MostCzech Republic
2
1
FK BASK BeogradSerbia
FK BaskimiFYR Macedonia
1
2
1
FK BeèejSerbia
FK Belasica GCFYR Macedonia
FK BeogradSerbia
FK BeraneMontenegro
FK BežanijaSerbia
FK Bodo/GlimtNorway
FK BokeljMontenegro
FK BoracSerbia
1
2
1
FK Borac Banja LukaBosnia-Herzegovina
FK Borec MHKFYR Macedonia
FK BosnaBosnia-Herzegovina
FK Bregalnica SkopjeFYR Macedonia
FK Bregalnica StipFYR Macedonia
FK Buduænost BanoviæiBosnia-Herzegovina
FK Buduænost PodgoricaMontenegro
1
2
FK BugroffLatvia
FK Cementarnica 55FYR Macedonia
FK Chmel BlšanyCzech Republic
FK Crvena zvezdaSerbia
5
5
1
2
FK DainavaLithuania
FK Daugava 90Latvia
FK Daugava RigaLatvia
FK DeèiæMontenegro
FK Donji Srem PeæinciSerbia
FK Drina Bosnia-Herzegovina
FK Dukla PrahaCzech Republic
1
1
1
FK Èelik NikšiæMontenegro
FK EkranasLithuania
1
2
1
FK ElbasaniAlbania
1
2
FK Era-Pack ChrudimCzech Republic
FK ÈukarièkiSerbia
FK FlaminkoLatvia
3
FK GaujaLatvia
FK Genclerbirliyi SumgayitAzerbaijan
FK Geyazan GazakhAzerbaijan
FK GlasinacBosnia-Herzegovina
FK Gostivar FYR Macedonia
FK GranitasLithuania
FK Hajduk BeogradSerbia
FK Hajduk KulaSerbia
1
2
FK HaugesundNorway
1
2
1
FK InkarasLithuania
FK InkarasLithuania
FK InterasLithuania
FK IskraBosnia-Herzegovina
FK Iskra DanilovgradMontenegro
FK JablonecCzech Republic
FK JagodinaSerbia
FK Javor IvanjicaSerbia
FK Jedinstvo Bijelo PoljeMontenegro
FK JelgavaLatvia
FK JezeroMontenegro
FK Karat BakuAzerbaijan
FK KaredaLithuania
FK Karvan EvlakhAzerbaijan
FK KauguriLatvia
FK Kauno JegeriaiLithuania
FK Khazar SumgayitAzerbaijan
FK Khazri BuzovnaAzerbaijan
FK KomMontenegro
FK KozaraBosnia-Herzegovina
FK KruojaLithuania
FK Kukësi Albania
1
FK KumanovoFYR Macedonia
FK Kur NurAzerbaijan
FK LaktašiBosnia-Herzegovina
FK LeotarBosnia-Herzegovina
1
1
1
FK Liepaja Latvia
FK LietavaLithuania
1
2
1
FK Lokomotiv ImishliAzerbaijan
FK Lokomotyvas RadviliškisLithuania
FK LovæenMontenegro
FK LU/DaugavaLatvia
FK LynNorway
2
4
2
FK Madzari Solidarnost 92FYR Macedonia
FK Makedonija GP SkopjeFYR Macedonia
1
FK MasallyAzerbaijan
FK MastisLithuania
FK Matador PúchovSlovakia
1
FK MažeikiaiLithuania
FK MetalacSerbia
FK Metalurg SkopjeFYR Macedonia
FK MilanoFYR Macedonia
FK MilicionarSerbia
FK MiravciFYR Macedonia
FK Mladá BoleslavCzech Republic
2
FK Mladi RadnikSerbia
FK Mladost FYR Macedonia
FK MladostBosnia-Herzegovina
FK Mladost ApatinSerbia
FK Mladost GackoBosnia-Herzegovina
FK Mladost LucaniSerbia
FK Mladost PodgoricaMontenegro
FK Mladost Velika ObarskaBosnia-Herzegovina
FK MOåKAzerbaijan
FK ModrièaBosnia-Herzegovina
FK MogrenMontenegro
1
FK Mornar BarMontenegro
FK MŠK Žiar nad HronomSlovakia
FK Mugan SalyanAzerbaijan
FK Nafta MazeikiaiLithuania
FK Napredak KruševacSerbia
FK NapredokFYR Macedonia
FK Nautara KaunasLithuania
FK NevézisLithuania
2
2
FK Nikars RigaLatvia
FK Novi PazarSerbia
FK ObiliæSerbia
FK Olimpic Bosnia-Herzegovina
FK OmaLatvia
FK OsogovoFYR Macedonia
FK PanerysLithuania
FK PartizanSerbia
6
7
1
3
FK PartizaniAlbania
2
1
FK PelisterFYR Macedonia
1
1
FK PetrovacMontenegro
FK PobedaFYR Macedonia
3
6
1
FK PrištinaSerbia
FK ProleterSerbia
FK RabotnickiFYR Macedonia
5
9
5
1
FK RadSerbia
FK Radnicki KragujevacSerbia
FK Radnicki NišSerbia
2
FK Radnicki Novi BeogradSerbia
FK Radnicki ObrenovacSerbia
FK Radnik Bosnia-Herzegovina
FK Ranga-PolitechnikaLithuania
FK RantoLatvia
FK RenovaFYR Macedonia
1
2
FK REO Vilnius Lithuania
FK RigaLatvia
1
FK RKB-ArmaLatvia
FK Rudar KakanjBosnia-Herzegovina
FK Rudar PljevljaMontenegro
1
FK Rudar UgljevikBosnia-Herzegovina
FK Rudar-PrijedorBosnia-Herzegovina
FK SarajevoBosnia-Herzegovina
3
7
4
2
FK SasaFYR Macedonia
FK SenicaSlovakia
1
FK SevojnoSerbia
FK ShafaAzerbaijan
FK ShahdagAzerbaijan
FK Shahdag GubaAzerbaijan
FK ShamkirAzerbaijan
FK SileksFYR Macedonia
2
4
1
FK ŠilutLithuania
FK Slavija Bosnia-Herzegovina
1
2
FK SlobodaBosnia-Herzegovina
FK Sloboda Point SevojnoSerbia
FK Sloga JugomagnatFYR Macedonia
2
4
2
1
FK Slovan Duslo Ša¾aSlovakia
FK SmederevoSerbia
1
2
FK Spartak Zlatibor VodaSerbia
1
1
1
FK Spartaks JürmalaLatvia
FK Spyris KaunasLithuania
FK Standard SumqayitAzerbaijan
1
3
FK SüduvaLithuania
1
2
1
FK SutjeskaMontenegro
FK TaurasLithuania
1
FK TepliceCzech Republic
1
2
2
FK TeteksFYR Macedonia
FK TikvesFYR Macedonia
FK TrakaiLithuania
1
2
1
FK Tranzüts Ventspils   Latvia
FK TurnovoFYR Macedonia
1
2
1
FK UmidAzerbaijan
FK UniversitateLatvia
1
FK Utenis UtenaLithuania
FK VardarFYR Macedonia
5
8
4
FK VeležBosnia-Herzegovina
FK VentaLatvia
FK VentspilsLatvia
3
6
2
3
FK VienybéLithuania
FK Viktoria ŽižkovCzech Republic
1
1
FK VilashAzerbaijan
FK Vindava VentspilsLatvia
FK VitraLithuania
1
2
1
1
FK VlazrimiFYR Macedonia
FK VojvodinaSerbia
2
4
1
1
FK VoždovacSerbia
FK ŽalgirisLithuania
1
FK Žalgiris VilniusLithuania
3
5
3
1
FK ZeleznicarSerbia
FK ŽeljeznièarBosnia-Herzegovina
1
2
1
1
FK ZemunSerbia
FK ZetaMontenegro
FK Zibens/ZemessardzeLatvia
Floriana FCMalta
Football centre RijekaCroatia
Football Club Dynamo Kyiv''Ukraine
6
2
1
7
FOOTBALL CLUB OLEXANDRIYAUkraine
Football Club ZenitRussia
1
4
Fortuna Düsseldorf 1895Germany
1
2
Fortuna HjorringDenmark
1
2
FP Halle-GooikBelgium
Fram Iceland
2
Fredrikstad FKNorway
Frigg Oslo FKNorway
Frosinone CalcioItaly
FS Cap del CarrerAndorra
FS Ilves TampereFinland
FS Metta/Latvijas UniversitateLatvia
FS VágarFaroe Islands
FSC LoriArmenia
FSC Schwaz Austria
FSK St. Pölten-SpratzernAustria
FSV ZwickauGermany
FT AntwerpenBelgium
2
2
1
FT Kemi-TornioFinland
FthiotidaGreece
Fulham FCEngland
2
4
2
2
1
Fulham LFCEngland
Futebol Clube de Paços de FerreiraPortugal
Futsal BGADenmark
Futsal Club GödöllöHungary
Futsal Mad MaxFinland
Futsal Panthers KölnGermany
Futsal Team CharleroiBelgium
FV EppelbornGermany
FV Niederrhein AMAGermany
FylkirIceland
1
Fyllingen ILNorway
GAIS GöteborgSweden
Galatasaray A.ª.Turkey
7
11
4
5
7
Galway United FCRepublic of Ireland
Galway WFCRepublic of Ireland
Gantsevichi City Brest Region (BLR)Belarus
2
2
GAS VeriaGreece
Gatoes FCPortugal
Gazi Üniversitesi AnkaraTurkey
Gaziantepspor Kulübü DernegiTurkey
1
2
1
Gázszer FCHungary
GD ChavesPortugal
Gefle IFSweden
Gençlerbirli?i Spor KulübüTurkey
Geneva FutsalSwitzerland
Genoa CFCItaly
Getafe C.F., S.A.D.Spain
1
2
1
1
Geyazan Amateur (AZE)Azerbaijan
Gibraltar Phoenix FCGibraltar
Gibraltar Scorpions FCGibraltar
GIF SundsvallSweden
Gil Vicente FCPortugal
Gintra UniversitetasLithuania
1
1
GKS Górnik Leczna S.A.Poland
GKS KatowicePoland
GKS Piast GliwicePoland
GKS Ruch RadzionkówPoland
Glacis ASAGibraltar
Glasgow City Scotland
3
6
2
Glenavon FCNorthern Ireland
Glentoran Belfast UnitedNorthern Ireland
1
Glentoran FCNorthern Ireland
GNK DinamoCroatia
1
2
2
1
Go Ahead EaglesNetherlands
Golden Futsal Team EspooFinland
Gomel Amateur (BLS)Belarus
Gömrükçü BakuAzerbaijan
2
2
Górnik Zabrze SSAPoland
7
Gorno LisiceFYR Macedonia
Göteborg Amateur (SWE)Sweden
Göteborg FCSweden
1
1
1
2
Göteborg Futsal ClubSweden
GozoMalta
Gozo FCMalta
GöztepeTurkey
Granada Club de FutbolSpain
Grange Harlequins FCWales
Grasshopper Club ZürichSwitzerland
3
5
2
Grazer AKAustria
1
1
Greenock MortonScotland
Grenoble Foot 38France
Gretna FCScotland
GrindavíkIceland
Groclin Grodzisk WielkopolskiPoland
GrorudNorway
GS DoganaSan Marino
GuernseyEngland
Gwent County FAWales
Gyõri ETO FCHungary
2
H?ddNorway
H?nefoss BKNorway
Hacettepe SKTurkey
Hakoah Maccabi Amidar Ramat GanIsrael
Hallescher FCGermany
Halmstads BKSweden
2
4
2
Ham-Kam FotballNorway
Hamburg PanthersGermany
Hamburger SVGermany
7
6
2
2
4
Hamilton Academical FCScotland
Hammarby IFSweden
1
Hamrun Spartans FCMalta
Hannover 96Germany
1
2
1
Hapoel AkkoIsrael
Hapoel Akko FCIsrael
Hapoel Ashkelon FCIsrael
Hapoel Beer-ShevaIsrael
1
2
1
Hapoel Haifa FCIsrael
Hapoel Ironi Rishon FCIsrael
Hapoel Ironi Rishon LezionIsrael
Hapoel Jerusalem FCIsrael
Hapoel Kfar-Saba FCIsrael
Hapoel Kiryat Shmona FCIsrael
1
2
2
1
2
Hapoel Nazareth FCIsrael
Hapoel Nir Ramat HasharonIsrael
Hapoel Petah Tikva FCIsrael
2
2
1
Hapoel Ra'anana F.C.Israel
Hapoel Ramat Gan FCIsrael
Hapoel S.C. Karmiel TzfatIsrael
4
4
2
Hapoel Tel-Aviv FCIsrael
5
10
4
5
2
Hapoel Zafririm Holon FCIsrael
Haverfordwest County AFCWales
HB K?geDenmark
1
2
2
HB TórshavnFaroe Islands
2
4
2
Heart of Midlothian FCScotland
1
2
1
1
Hellas-Verona FCItaly
Helsingborgs IFSweden
2
4
2
2
Helsinki Finland
Helvécia Futsal LondonEngland
Heracles AlmeloNetherlands
Hertha BSC BerlinGermany
3
6
2
3
3
Hestrafors IFSweden
HFC HumennéSlovakia
1
1
HFK PrievidzaSlovakia
HFK S?nderjyllandDenmark
Hibernian FCScotland
3
2
2
1
Hibernians FCMalta
1
2
1
2
Hibernians FCMalta
HIFK HelsinkiFinland
Highland and Islands (SCO)Scotland
HJK HelsinkiFinland
2
4
2
HK KópavogsIceland
HNK CibaliaCroatia
1
2
1
HNK GoricaCroatia
1
2
1
HNK Hajduk Plc. SplitCroatia
5
5
2
2
HNK OrašjeBosnia-Herzegovina
HNK SegestaCroatia
HNK ŠibenikCroatia
Hobro IKDenmark
Holbö BÖIDenmark
1
HovocuboNetherlands
HŠK Zrinjski Bosnia-Herzegovina
Hull City England
Hurtap £êczycaPoland
Hvöt BlonduosiIceland
ÍAIceland
3
6
3
IAC FC Tiroler LodenAustria
Iberia Star TbilisiGeorgia
ÍBVIceland
1
2
1
IF BrommapojkarnaSweden
IF ElfsborgSweden
ÍF Fuglafj?rdurFaroe Islands
IFK GöteborgSweden
IFK MalmöSweden
1
IFK MariehamnFinland
IFK NorrköpingSweden
3
2
1
IK BrageSweden
IK StartNorway
Ikast fSDenmark
Ilukstes NSS Latvia
Imathia Amateur (GRE)Greece
Institute FCNorthern Ireland
Inter Baku PRKAzerbaijan
1
2
1
1
Inter Club d'EscaldesAndorra
Inter F.S.Spain
Inverness Caledonian Thistle FCScotland
Ionikos FCGreece
Ipswich Town FCEngland
2
2
Ipswich WolvesEngland
1
IR ReykjavíkIceland
Iraklis FCGreece
2
ISD GOL CzêstochowaPoland
ISK Dina MoskvaRussia
Isle of Man LeagueEngland
IslochBelarus
Israel Amateur (ISR)Israel
Istanbul Basaksehir ASTurkey
1
Istanbul Üniversitesi SKTurkey
Istanbulspor ASTurkey
Ivan Odessa (UKR)Ukraine
Jagiellonia Bia³ystokPoland
1
Jalgpallikool TammekaEstonia
Järvenpään Palloseura (FIN)Finland
Jauniba RigaLatvia
JB Futsal GentofteDenmark
Jeepers FCMalta
Jersey Football CombinationEngland
JFK OlimpsLatvia
JJK JyväskyläFinland
JK Dünamo TallinnEstonia
JK Kalev TallinnEstonia
JK Maag TartuEstonia
JK Narva TransEstonia
JK Sillamäe KalevEstonia
1
2
1
JK Tammeka TartuEstonia
JK Tervis PärnuEstonia
JK Tulevik ViljandiEstonia
JK Vaprus PärnuEstonia
Jögersborg Futsal GentofteDenmark
Johvi FC LokomotivEstonia
Juventus Football ClubItaly
14
18
6
8
9
K. Heusden-ZolderBelgium
K. Lierse SKBelgium
2
2
1
K. Sint-Truidense VVBelgium
K?benhavn FutsalDenmark
K?ge BKDenmark
KA AkureyriIceland
KAA GentBelgium
4
6
4
3
Kahovka-Kzeso (UKR)Ukraine
2
3
1
Kairat AlmatyKazakhstan
Kakheti Amateur (GEO)Georgia
Kalamata FCGreece
Kallithea FCGreece
Kalmar FFSweden
Kapaz PFCAzerbaijan
Käpäz PFKAzerbaijan
2
4
2
Kapfenberger SV IIAustria
Kaposvári Rákóczi FCHungary
Kardemir KarabüksporTurkey
Karlsruher SCGermany
1
KAS EupenBelgium
Kasimpasa Sportif Faaliyetler A.S.Turkey
KASK FK Gelezinis VilkasLithuania
Kassiopi FCGreece
Kayseri ErciyessporTurkey
KayserisporTurkey
1
2
1
1
Kecskeméti TEHungary
KeflavíkIceland
1
Keleti RégióHungary
Kempen (BEL)Belgium
Kent County League Amateur (ENG)England
Kerkyra FCGreece
KF ApoloniaAlbania
1
2
1
KF EgnatiaAlbania
KF ErzeniAlbania
KF Flamurtari VlorëAlbania
KF HaukarIceland
KF Jedinstvo Bijelo PoljeMontenegro
KF LaçiAlbania
1
2
1
KF SkënderbeuAlbania
1
2
2
1
KF TerbuniAlbania
KF TiranaAlbania
1
2
KF Tirana Albania
KFC Germinal Beerschot AntwerpenBelgium
1
2
1
KFC Lommelse SKBelgium
1
2
KFC Uerdingen 05Germany
1
KFC Verbroedering GeelBelgium
KFS Hradec Králové (CZE)Czech Republic
KFUM OsloNorway
KÍ KlaksvíkFaroe Islands
Kilkenny City AFCRepublic of Ireland
Kilkis Amateur (GRE)Greece
Kilmarnock FCScotland
Kilmarnock FCLScotland
KKPK Medyk KoninPoland
KKS Lech PoznañPoland
Klaksvíkar Ítrottarfelag Faroe Islands
2
4
2
KMF Alfa Parf SkopjeFYR Macedonia
KMF Bajo PivljaninMontenegro
KMF CD Shop MozartSerbia
KMF DanilovgradMontenegro
KMF Ekonomac KragujevacSerbia
KMF Elita TetovoFYR Macedonia
KMF Kolubara LazarevacSerbia
KMF Leotar TrebinjeBosnia-Herzegovina
KMF Marbo BeogradSerbia
KMF Municipium Casino PljevljaMontenegro
KMF NišSerbia
KMF Partizan SarajevoBosnia-Herzegovina
KMF PuntarSlovenia
KMF Tango Sarajevo FUTBosnia-Herzegovina
KMF VIP SofiaBulgaria
KMF Zelezarec SkopjeFYR Macedonia
KMN GIB Beton MTO ZagorjeSlovenia
KMN GoricaSlovenia
KMN KobaridSlovenia
KocaelisporTurkey
Kolbotn ILNorway
Komlói BSKHungary
Konak BelediyesporTurkey
Kongsvinger ILNorway
KonyasporTurkey
1
2
2
1
Korona KielcePoland
KRIceland
2
4
2
1
KRC GenkBelgium
3
6
3
1
KRC Zuid-West-VlaanderenBelgium
Kremlin Bic?tre UnitedFrance
KS AlbpetrolAlbania
KS Ali DemiAlbania
KS AZS WroclawPoland
KS Baustal KrakówPoland
KS BesaAlbania
KS BesëlidhjaAlbania
KS BurreliAlbania
KS Bylis BallshAlbania
KS Dinamo TiranaAlbania
5
6
2
KS Górnik PolkowicePoland
KS GramoziAlbania
KS Hutnik KrakówPoland
KS KamzaAlbania
KS KastriotiAlbania
KS Kujawiak WloclawekPoland
KS LuftëtariAlbania
KS LushnjaAlbania
KS PogradeciAlbania
KS Polonia BytomPoland
KS ShkumbiniAlbania
KS SopotiAlbania
KS Szczakowianka JaworznoPoland
KS TeutaAlbania
KS TomoriAlbania
KS VllazniaAlbania
KS Zag³êbie SosnowiecPoland
1
2
KSC Eendracht AalstBelgium
1
2
1
KSC Lokeren OVBelgium
1
2
1
KSK BeverenBelgium
1
KSP Polonia WarszawaPoland
1
KSV RoeselareBelgium
1
2
1
KSV WaregemBelgium
KSZO OstrowiecPoland
KTP KotkaFinland
Kujawsko-PomorskiPoland
KuPS KuopioFinland
Kurzemes Amateur (LVA)Latvia
KV KortrijkBelgium
KV MechelenBelgium
1
1
KV OostendeBelgium
KV Red Star WaaslandBelgium
KVC WesterloBelgium
1
2
KVK TienenBelgium
1
1
Landskrona BoISSweden
Larissa FCGreece
1
Larne FCNorthern Ireland
2
2
1
LASK LinzAustria
3
1
LazioItaly
LB ChâteaurouxFrance
Le Havre ACFrance
Le Mans UC 72France
Lechia GdañskPoland
LedraCyprus
Leeds UnitedEngland
2
3
LefkotheaCyprus
LegendUkraine
Legia Warszawa SA Poland
6
9
4
3
1
Leicester City FCEngland
LeifturIceland
Leiknir R.Iceland
Leiria Regional AssociationPortugal
Leix?es SCPortugal
Levadiakos FCGreece
Levante UDSpain
2
4
2
Levante Unión DeportivaSpain
LFC Grand Hotel VarnaBulgaria
Liechtenstein Amateur (LIE)Liechtenstein
Ligue Atlantique de Football (FRA)France
Ligue de Football de Basse-NormandiFrance
Ligue de NormandieFrance
Ligue de Paris Ile de FranceFrance
Ligue du Maine Amateur (FRA)France
Ligue Nord Amateur (BEL)Belgium
Lija Athletic FCMalta
Lillestr?m SKNorway
Limavady United FCNorthern Ireland
Limerick FCRepublic of Ireland
Lincoln Red Imps FCGibraltar
Linfield FCNorthern Ireland
1
1
3
Linköpings FCSweden
Lions Gib FCGibraltar
Lisburn Distillery FCNorthern Ireland
1
2
1
Lisburn Distillery Predators WFCNorthern Ireland
Liverpool FCEngland
5
8
2
1
7
Livingston FCScotland
Ljungskile SKSweden
Llandudno FCWales
Llanelli AFCWales
1
Llangefni Town FCWales
Lombard-Pápa TFCHungary
8
Longford Town FCRepublic of Ireland
Lootus Kohtla-JarveEstonia
LOSC LilleFrance
1
2
Loughgall FCNorthern Ireland
LSK kvinner FKNorway
3
5
2
LSM LidaBelarus
Luparense C/5Italy
Luxembourg Amateur (LUX)Luxembourg
Lyngby BKDenmark
1
2
Lynx FCGibraltar
Maccabi Ahi Nazareth FCIsrael
Maccabi HaifaIsrael
4
8
2
4
3
Maccabi Haifa FCIsrael
Maccabi Herzliya FCIsrael
Maccabi Holon FCIsrael
1
1
Maccabi Kiriat-Gat FCIsrael
Maccabi Nahalat ItzhakIsrael
Maccabi Nazareth FCIsrael
Maccabi Netanya FCIsrael
Maccabi Petah Tikva FCIsrael
Maccabi Tel-Aviv FCIsrael
3
4
2
2
1
Maccabi Zur Salom (ISR)Israel
Madrid Amateur (ESP)Spain
1
Málaga CFSpain
1
2
2
1
MalatiArmenia
1
1
MalatyasporTurkey
1
2
1
Malmin PalloseuraFinland
Malmö City FCSweden
Malmö FFSweden
2
2
1
MalopolskaPoland
3
MaltaMalta
Manchester City FCEngland
5
8
6
4
1
Manchester United (Gibraltar) FCGibraltar
Manchester United FCEngland
9
16
10
9
5
ManisasporTurkey
Marca FutsalItaly
Marijampole Amateur (LIT)Lithuania
Marl?neNetherlands
Marmara Region Team (TUR) Turkey
1
1
Marsa FCMalta
Marsaxlokk FCMalta
1
Mayo FCRepublic of Ireland
Mazowsze Amateur (POL)Poland
Méditérrannée Amateur (FRA)France
Melita FCMalta
Memfis TiraspolMoldova
Merani MartviliGeorgia
Merkuriy-StroitelKazakhstan
Mersin ?dman Yurdu Sport ClubTurkey
Mezõkövesd Zsóry Futball Club Hungary
MFC Hayk YerevanArmenia
MFC Stalitsa MinskBelarus
MFC VarnaBulgaria
MFC Viten VtebskBelarus
MFC ZhigitterKazakhstan
MFK DubnicaSlovakia
1
MFK KošiceSlovakia
1
1
1
MFK PetržalkaSlovakia
MFK RužomberokSlovakia
1
MFK Sinara EkaterinburgRussia
MFK SkalicaSlovakia
MFK Turan Air BakuAzerbaijan
MFK Zemplin MichalovceSlovakia
Mid Cheshire League (ENG)England
Middlesbrough FCEngland
1
2
1
Millwall FCEngland
Milton Keynes Dons FCEngland
Minerva Futsal BernSwitzerland
Mj?ndalen IFNorway
Mjällby AIFSweden
MKE AnkaragücüTurkey
MKS Cracovia KrakówPoland
MKS Odra Wodzis³aw Œl¹skiPoland
1
2
MKT ArazAzerbaijan
MNK Alumnus ZagrebCroatia
MNK Centar SarajevoBosnia-Herzegovina
MNK Croatia 97 AppenzellSwitzerland
MNK Karaka CO MostarBosnia-Herzegovina
MNK Kaskada GracanicaBosnia-Herzegovina
MNK Nacional ZagrebCroatia
MNK Orliæ SarajevoBosnia-Herzegovina
MNK Potpiæan 98Croatia
MNK SplitCroatia
MNZ Lendava (SVN)Slovenia
MNZ LjubljanaSlovenia
MNZ Murska SobotaSlovenia
Mobulu Futsal UNI BernSwitzerland
Modena FCItaly
Molde FKNorway
3
6
2
3
2
Monaghan United FCRepublic of Ireland
Montenegro Amateur (YUG)Serbia
Montenegro Stars BudvaMontenegro
Montpellier Hérault Sport ClubFrance
1
1
Moreirense FCPortugal
Moss FKNorway
Mosta FCMalta
Motherwell FCScotland
1
2
1
2
MP MikkeliFinland
Mqabba FCMalta
Msida St Joseph FCMalta
MŠK ŽilinaSlovakia
2
4
2
2
4
MSV DuisburgGermany
MTK BudapestHungary
2
MTK Hungária FCHungary
MVFC BerettyóújfaluHungary
MVV MaastrichtNetherlands
Myllykosken Pallo-47Finland
1
2
1
N.A.F.I. StuttgartGermany
N?mme Kalju FCEstonia
N?stved BKDenmark
NAC BredaNetherlands
NaftokhimikUkraine
1
1
Nagykanizsai Olajbányász SEHungary
Naxxar Lions FCMalta
ND GoricaSlovenia
ND Mura 05 Slovenia
1
ND Triglav KranjSlovenia
Nea Salamis FCCyprus
Neath Athletic AFCWales
NEC NijmegenNetherlands
2
2
2
Neftçi PFKAzerbaijan
3
6
1
2
1
Neuchâtel Xamax FCSwitzerland
3
6
2
Newcastle United FCEngland
3
6
2
3
1
Newry City FCNorthern Ireland
News Amateurs MacedoniaFYR Macedonia
Newtown AFCWales
1
2
1
1
Nidaros Futsal TrondheimNorway
Nîmes Olympique SCFrance
NK AluminijSlovenia
NK Bela KrajinaSlovenia
NK BeltinciSlovenia
NK BrotnjoBosnia-Herzegovina
NK CakovecCroatia
NK CapljinaBosnia-Herzegovina
NK CeljeSlovenia
NK Croatia SesveteCroatia
NK Djerzelez ZenicaBosnia-Herzegovina
NK DomžaleSlovenia
NK DravaSlovenia
NK DravogradSlovenia
NK ÈelikBosnia-Herzegovina
2
4
NK Feroterm Pohorje RušeSlovenia
NK GOŠK GabelaBosnia-Herzegovina
NK GrudeBosnia-Herzegovina
NK Hrvatski DragovoljacCroatia
NK IB LjubljanaSlovenia
NK Inter ZaprešicCroatia
NK Istra 1961 j.s.c.Croatia
NK JedinstvoBosnia-Herzegovina
1
2
NK Kamen IngradCroatia
1
2
1
NK KarlovacCroatia
NK KiseljakBosnia-Herzegovina
NK KorotanSlovenia
NK KrajinaBosnia-Herzegovina
NK KrkaSlovenia
NK KrskoSlovenia
NK LjubljanaSlovenia
NK LjubuškiBosnia-Herzegovina
NK Lokomotiva ZagrebCroatia
1
2
1
NK Luèko ZagrebCroatia
NK MariborSlovenia
4
8
6
3
3
NK MarsoniaCroatia
NK MedimurjeCroatia
NK Mladost 127Croatia
NK Nafta LendavaSlovenia
NK Olimpija LjubljanaSlovenia
1
2
1
NK Osijek s.d.d.Croatia
NK PomoracCroatia
NK PosušjeBosnia-Herzegovina
NK PrimorjeSlovenia
2
3
1
1
NK Pula 1856Croatia
NK Radomlje Slovenia
NK Rudar VelenjeSlovenia
1
2
1
NK SamoborCroatia
NK Široki BrijegBosnia-Herzegovina
4
8
4
NK Slaven KoprivnicaCroatia
NK ŠmartnoSlovenia
NK TravnikBosnia-Herzegovina
NK TrešnjevkaCroatia
NK TroglavBosnia-Herzegovina
NK VaraždinCroatia
NK VitezBosnia-Herzegovina
NK Vukovar 91Croatia
NK ZadarCroatia
NK ZagorjeSlovenia
NK ZagrebCroatia
1
2
1
1
NK ŽepèeBosnia-Herzegovina
1
2
1
NK Zvijezda GradaèacBosnia-Herzegovina
Nogometni Savez Tuzlanskog KantonaBosnia-Herzegovina
Nord-Pas de Calais (FRA)France
Norilsky NickelRussia
North Wales Coast FAWales
Northern EstoniaEstonia
Northern Ireland Amateur (NIR)Northern Ireland
Norwich City FCEngland
NÖSV NeulengbachAustria
2
2
Nottingham Forest FCEngland
1
NovaraItaly
Nove Zhytya-PutrivkaUkraine
NSÍ RunavíkFaroe Islands
1
Nyíregyháza Spartacus FCHungary
Odds BallklubbNorway
Odense BKDenmark
Odessa Amateur (UKR)Ukraine
2
OFC Pirin BlagoevgradBulgaria
OFC Sliven 2000Bulgaria
Offenbacher Kickers 1901Germany
OFI Crete FCGreece
2
OFK BeogradSerbia
4
8
3
3
OFK GrbaljMontenegro
1
2
OFK ZvezdaraSerbia
OGC NiceFrance
2
3
1
Ohrid 2004FYR Macedonia
Olimp Moscow regionRussia
1
Olimpia Cluj-NapocaRomania
Olimpia Cluj-NapocaRomania
2
3
1
Olimpik-ªüvälan PFKAzerbaijan
1
2
1
1
Oltenia (ROU)Romania
Olympiacos FCGreece
10
10
2
4
3
OLYMPIAKOS NICOSIA F.CCyprus
Olympiakos Volou FCGreece
Olympique de MarseilleFrance
4
7
2
3
5
Olympique LyonnaisFrance
7
13
2
5
2
Omagh Town FCNorthern Ireland
Onisillos Sotira FCCyprus
OrdusporTurkey
Örebro SKSweden
Örgryte ISSweden
Orkan VK ZagrebCroatia
Os BelenensesPortugal
1
2
2
1
Östers IFSweden
Othellos AthienouCyprus
Oud-Heverlee LeuvenBelgium
PA Nova GliwicePoland
Paide Linnameeskond Estonia
Paksi FCHungary
Panahaiki FCGreece
1
Panaitolikos GFS AgrinioGreece
Panathinaikos FCGreece
6
12
4
4
Panelefsiniakos FCGreece
Panetolikos FCGreece
Paniliakos FCGreece
Panionios F.C.Greece
1
2
1
1
Panthrakikos FCGreece
PAOK FCGreece
1
2
2
1
PardaugavaLatvia
Paris Saint-GermainFrance
7
14
4
6
7
Parma FCItaly
3
6
3
2
Parnassos NicosiaCyprus
Pärnu JalgpalliklubiEstonia
Pärnu LinnameeskondEstonia
Partick Thistle FCScotland
PAS Giannina FCGreece
Peamount UnitedRepublic of Ireland
1
2
1
PEC ZwolleNetherlands
Pécsi MFCHungary
2
Pembroke Athleta FCMalta
Perth SaltiresScotland
PescaraItaly
PFC Belasitsa PetrichBulgaria
1
PFC Beroe 1916Bulgaria
2
PFC Botev PlovdivBulgaria
2
1
1
PFC Botev VratsaBulgaria
PFC Cherno More VarnaBulgaria
PFC Chernomorets Burgas SofiaBulgaria
PFC CSKA MoskvaRussia
3
6
2
3
4
PFC CSKA SofiaBulgaria
9
8
4
PFC Dobrudzha DobrichBulgaria
PFC Kaliakra KavarnaBulgaria
PFC Levski SofiaBulgaria
PFC Litex LovechBulgaria
2
4
2
PFC Lokomotiv MezdraBulgaria
PFC Lokomotiv Plovdiv 1926Bulgaria
2
2
PFC Lokomotiv SofiaBulgaria
1
PFC Ludogorets 1945Bulgaria
1
PFC Marek DupnitzaBulgaria
1
2
1
PFC Minior PernikBulgaria
PFC Neftochimic 1962 ADBulgaria
PFC NesebarBulgaria
PFC Pirin 1922Bulgaria
PFC Rilski Sportist SamokovBulgaria
PFC Rodopa SmolianBulgaria
PFC SevastopolUkraine
PFC Slavia SofiaBulgaria
PFC Spartak NalchikRussia
PFC Spartak PlevenBulgaria
PFC Spartak VarnaBulgaria
PFC Vidima-Rakovski SevlievoBulgaria
PFC Vihren SandanskiBulgaria
PFK Montana 1921Bulgaria
PFK OlimpLatvia
PFK Turan TovuzAzerbaijan
PGE GKS Be³chatówPoland
Piacenza FCItaly
Piet? Hotspurs FCMalta
Pirin Gotse DelchevBulgaria
Pivdenstal Amateur (UKR)Ukraine
PK-35 VantaaFinland
Playas de Castellón FSSpain
Plovdiv Amateur (BUL)Bulgaria
Podrucni Fudbalski Savez Gradiška (BIH)Bosnia-Herzegovina
1
Pogoñ Szczecin S.A.Poland
Policijas FKLatvia
Policijas FKLatvia
Politekhnik YerevanArmenia
Port Talbot Town FCWales
Portadown FCNorthern Ireland
1
Portalegre (POR)Portugal
Porthmadog FCWales
Portimonense SCPortugal
Portsmouth FCEngland
Prahova MunteniaRomania
1
1
Pramen Havlickuv BrodCzech Republic
Prato C/5Italy
Prestatyn Town FCWales
Primorska (SLO)Slovenia
Principado de Asturias Amateur (ESPSpain
1
2
Privolzhie (RUS)Russia
1
Proodeftiki FCGreece
PSFC Chernomorets BurgasBulgaria
PSV EindhovenNetherlands
10
10
4
4
4
Puskás Akadémia FCHungary
Q?b?l? ?KAzerbaijan
Qaraba? FKAzerbaijan
2
3
2
QarachalaAzerbaijan
1
Qormi FCMalta
Queen of the South FCScotland
1
2
1
Queens Park Rangers FCEngland
R. Antwerp FCBelgium
R. Standard de Li?geBelgium
3
3
1
1
R. Union Saint-GilloiseBelgium
R?a ILNorway
1
2
R?gas FSLatvia
RAA LouviéroiseBelgium
Rabat Ajax FCMalta
Racing d'AndorraAndorra
1
1
Racing FC Union LëtzebuergLuxembourg
RAEC MonsBelgium
Raheny United FCRepublic of Ireland
Raith Rovers FCScotland
Randers FCDenmark
Rangers FCScotland
8
9
3
2
RavanAzerbaijan
Rayo Vallecano de MadridSpain
2
2
RBC RoosendaalNetherlands
RC Celta de VigoSpain
1
1
1
RC Deportivo La Coru?aSpain
1
3
RC LensFrance
2
4
2
1
RC Recreativo de HuelvaSpain
RC StrasbourgFrance
1
RCD Espanyol de BarcelonaSpain
1
RCD MallorcaSpain
1
RCS KošiceSlovakia
REAC BudapestHungary
Reading FCEngland
Real Betis BalompiéSpain
2
Real Madrid CFSpain
14
20
8
7
9
Real Murcia CFSpain
Real OviedoSpain
Real Racing ClubSpain
Real Sociedad de FútbolSpain
1
1
Real Sporting de GijónSpain
2
2
Real Valladolid CFSpain
Real ZaragozaSpain
2
4
2
Record Bielsko-Biala Poland
Reggiana ACItaly
Reggina CalcioItaly
1
Region I (IRL)Republic of Ireland
Region of Eastern FinlandFinland
Region of VaasaFinland
Regional Amateur Team of Värmland (Sweden
Regional Association PTUJ&CELJE (SLSlovenia
Regional Centre Varazdin (CRO)Croatia
Regional Team of Uusimaa (FIN)Finland
Regional Team Tbilisi (GEO)Georgia
2
4
2
Rhayader Town FCWales
Rhyl FCWales
Rinuzi / StrongLatvia
Rio Ave FCPortugal
1
RKC WaalwijkNetherlands
RKS RadomskoPoland
RNK Split Plc.Croatia
Roda JCNetherlands
2
4
1
RoPS RovaniemiFinland
Rosenborg BKNorway
2
5
2
2
Ross CountyScotland
Roubaix AFSFrance
Royal Mouscron-PeruwelzBelgium
RSC AnderlechtBelgium
10
12
6
4
3
RTP Unia RacibórzPoland
1
2
RTS Widzew £ódŸPoland
1
RTU Futbola CentrsLatvia
Ruch Chorzów S.A.Poland
2
1
Ruslan 93Azerbaijan
S.P. CosmosSan Marino
S.S. FolgoreSan Marino
1
S.S. JuvenesSan Marino
2
4
2
S.S. LazioItaly
4
6
2
3
1
S.S. Lazio FemminileItaly
S.S. MurataSan Marino
S.S. PennarossaSan Marino
S.S. San GiovanniSan Marino
S?nderjyskEDenmark
1
2
1
Sächsischer FV (GER)Germany
SaestumNetherlands
1
2
Saint Johnstone FCScotland
Saint Mirren FCScotland
1
1
Saint Patrick FCMalta
Saint Patrick's Athletic FCRepublic of Ireland
SakaryasporTurkey
Salernitana SportItaly
Salgótarjáni BTCHungary
SamsunsporTurkey
San MarinoSan Marino
Sandarna BKSweden
Sandefjord FotballNorway
Sandnes UlfNorway
Sanica Boru Elaz??sporTurkey
Sarpsborg 08 FFNorway
Sarpsborg FKNorway
SBV ExcelsiorNetherlands
SC Austria LustenauAustria
SC BastiaFrance
1
2
1
SC Beira-MarPortugal
SC BragaPortugal
2
4
4
2
2
SC Cambuur LeeuwardenNetherlands
SC CampomaiorensePortugal
SC FaetanoSan Marino
SC FarensePortugal
1
SC Fortuna KölnGermany
6
2
SC Fortuna SittardNetherlands
SC FreiburgGermany
sc HeerenveenNetherlands
2
4
2
1
SC LUwin.chSwitzerland
1
SC OlhanensePortugal
SC Paderborn 07Germany
SC Rotor VolgogradRussia
SC SalgueirosPortugal
SC Tavriya SimferopolUkraine
SC Tornado ChisinauMoldova
SC Wiener NeustadtAustria
Scandals Futsal FCMalta
Schleswig-Holstein Amateur (GER)Germany
SCR AltachAustria
SD CompostelaSpain
SD Croatia BerlinGermany
SD EibarSpain
ŠD ZavrèSlovenia
Seinäjoen JalkapallokerhoFinland
Sektzia Ness Ziona FCIsrael
Selección Catalana de FútbolSpain
1
Semberija-Majevica-Bljeljina (BIH)Bosnia-Herzegovina
Servette FCSwitzerland
5
6
2
Sevilla FCSpain
5
10
2
5
5
SFC OpavaCzech Republic
Shamrock Rovers FCRepublic of Ireland
3
2
2
1
1
Shamrock Rovers LFCRepublic of Ireland
Sheffield Hallam FCEngland
Sheffield United FCEngland
Sheffield Wednesday FCEngland
1
2
Shelbourne FCRepublic of Ireland
2
4
1
Sievi FutsalFinland
Siirt JSKTurkey
Silkeborg IFDenmark
1
2
1
Simurq PFCAzerbaijan
Sivasspor KulübüTurkey
SK AugurEstonia
SK Austria KärntenAustria
1
2
1
SK Bl?zma R?zekneLatvia
SK BrannNorway
1
SK Dynamo Èeské BudìjoviceCzech Republic
SK KladnoCzech Republic
SK Liep?jas MetalurgsLatvia
1
3
1
1
SK Polonia BytomPoland
ŠK Program Dubnica nad VáhomSlovakia
SK Rapid WienAustria
6
7
2
4
SK Sigma OlomoucCzech Republic
1
2
1
2
SK SkopjeFYR Macedonia
SK Slavia PrahaCzech Republic
2
4
2
7
ŠK Slovan BratislavaSlovakia
3
4
1
1
SK Sturm GrazAustria
3
2
2
3
SK Trondheims-?rnNorway
SK Vorwärts SteyrAustria
Skála ÍtróttarfelagFaroe Islands
SkallagrímurIceland
Skeid FKNorway
ŠKF ŽilinaSlovakia
SKN St. PöltenAustria
Skoda Xanthi F.C.Greece
Skonto FCLatvia
2
4
3
3
Skövde AIKSweden
SL BenficaPortugal
11
17
6
8
6
SL BenficaPortugal
Slavonija and Baranja Amateur (CRO)Croatia
Sliema Wanderers FCMalta
1
1
Sligo Rovers FCRepublic of Ireland
Slov-Matic BratislavaSlovakia
Slovak Western RegionSlovakia
SM CaenFrance
Sogndal ILNorway
South Amateur (BEL)Belgium
South East Macedonia FYR Macedonia
1
1
South East MacedoniaMacedonia
1
1
1
South MoraviaCzech Republic
South Region Russia Russia
South-East Amateur (FIN)Finland
South-West BulgariaBulgaria
1
Southampton FCEngland
1
Southern Amateur League (ENG)England
Southern Bohemia (CZE)Czech Republic
SP CailungoSan Marino
SP La FioritaSan Marino
SP Tre PenneSan Marino
Sparta RotterdamNetherlands
Spartak MyjavaSlovakia
Spartak SemeyKazakhstan
Sporting Club d'EscaldesAndorra
Sporting Club de ParisFrance
Sporting Club VasluiRomania
1
2
1
1
Sporting Clube de PortugalPortugal
2
4
2
3
Sporting Clube de PortugalPortugal
Sporting du Pays de CharleroiBelgium
Sporting Fingal FCRepublic of Ireland
SpVgg Greuther FürthGermany
SpVgg UnterhachingGermany
SR DelémontSwitzerland
SS-11 Goliador-RealMoldova
SSC NapoliItaly
5
10
8
4
2
SSHVSM-KairatKazakhstan
SSV Ulm 1846Germany
St Francis Republic of Ireland
St Patrick's AthleticRepublic of Ireland
2
4
2
St. Andrews FC Malta
St. Josephs FRACGibraltar
Stab?k FotballNorway
1
2
Stade Brestois 29France
Stade de ReimsFrance
1
Stade Lavallois-Mayenne FCFrance
Stade Rennais FCFrance
Stadler FCHungary
Stella Rossa ViennaAustria
StjarnanIceland
3
1
Stoke City FCEngland
Stomil OlsztynPoland
Str?msgodset ToppfotballNorway
1
Südwestdeutscher FVGermany
SumbaFaroe Islands
Sumgayit City FCAzerbaijan
Sunderland AFCEngland
SV GrödigAustria
SV KapfenbergAustria
SV MattersburgAustria
SV RiedAustria
1
2
SV StockerauAustria
SV Werder BremenGermany
5
9
2
4
5
SV Zulte WaregemBelgium
1
2
1
Svisloch-Krovlya OsipovichiBelarus
SW BregenzAustria
Swansea City AFCEngland
1
2
Syrianska FCSweden
Szabolcs Gabona Csoport Am. (HUN)Hungary
Szolnoki MAV FCHungary
Szombathelyi HaladásHungary
Tampere UnitedFinland
Tartu FC SantosEstonia
Tarxien Rainbows FCMalta
Taurage Amateur (LIT)Lithuania
TB Tv?royriFaroe Islands
Team CentreBelgium
TelstarNetherlands
Ter LeedeNetherlands
The New Saints FCWales
3
6
3
Thór Iceland
1
2
Thróttur ReykjavíkIceland
TicinoSwitzerland
TISZA Group Selection (HUN)Hungary
Tiszakécskei FCHungary
Titograd Montenegro
TKSK Visa TallinnEstonia
Toligma ChisinauMoldova
Torino FCItaly
2
2
Tornion Pallo-47Finland
Torpedo-Kadino MogilevBelarus
Toscana Regional FA (ITA)Italy
Tottenham Hotspur FCEngland
2
2
2
1
4
Toulouse FCFrance
TP-55 SeinäjokiFinland
TPV TampereFinland
Trabzonspor A.ª.Turkey
4
5
2
2
4
Tranmere Victoria FCEngland
Trelleborgs FFSweden
Tremalika Bruk-Bet NiecieczaPoland
Treviso FCItaly
Trikala FCGreece
Tromso ILNorway
1
2
1
2
TS Podbeskidzie Bielsko-BialaPoland
TS Wis³a Krakow FutsalPoland
TSG 1899 HoffenheimGermany
TŠK TopolovacCroatia
TSV 1860 MünchenGermany
2
2
TSV Alemannia AachenGermany
1
TUFAD Ankara S.Turkey
Tulpar Karagandy Kazakhstan
Tuzla CantonBosnia-Herzegovina
Tyresö FFSweden
1
U.P.C. TavagnaccoItaly
UC SampdoriaItaly
2
6
2
1
2
UD AlmeríaSpain
UD Las PalmasSpain
UD LeiriaPortugal
1
2
1
UD SalamancaSpain
Udinese CalcioItaly
2
4
2
2
4
UE EngordanyAndorra
UE ExtremenyaAndorra
UE Sant Juli?Andorra
UE Santa ColomaAndorra
UFC MünsterGermany
Újpest FCHungary
Ulisses FCArmenia
1
2
1
UM TimisoaraRomania
Ume? IKSweden
4
8
1
UMF SelfossIceland
UN Käerjéng 97Luxembourg
1
Uni Futsal Team BulleSwitzerland
Uni?o UD LeiriaPortugal
Union 05 Kayl-TétangeLuxembourg
University College Dublin AFCRepublic of Ireland
1
2
1
Uragan Ivano-FrankovskUkraine
Ural Amateur (RUS)Russia
US BoulogneFrance
US Citt? di PalermoItaly
US HostertLuxembourg
US Latina CalcioItaly
US LecceItaly
US LuxembourgLuxembourg
1
US Mondorf-les-BainsLuxembourg
US RumelangeLuxembourg
US Sassuolo CalcioItaly
1
2
2
1
USC EugendorfAustria
USC LandhausAustria
UWIC Inter Cardiff AFCWales
V?lerenga FotballNorway
2
4
2
3
Váci FCHungary
Valencia CFSpain
2
4
4
2
5
Valenciennes FCFrance
Valletta FCMalta
2
4
1
1
ValurIceland
2
4
Vamos IdaliouCyprus
VansporTurkey
Varpex FC CsömörHungary
Varzim SCPortugal
Vasas FCHungary
6
Väsby IK (SWE)Sweden
Väster?s SKSweden
VästergötlandSweden
Västra Frölunda IFSweden
Växjö BK Sm?land (SWE)Sweden
1
1
Vegakameratene Norway
Vejle BKDenmark
Veliko Tarnovo Amateur (BUL)Bulgaria
VenetoItaly
2
Veria FCGreece
VfB Admira Wacker MödlingAustria
1
1
VfB StuttgartGermany
5
4
2
8
VfL Bochum 1848Germany
VfL Borussia MönchengladbachGermany
7
7
1
VfL WolfsburgGermany
6
12
6
6
1
Viborg FFDenmark
Vicenza CalcioItaly
VictoriaGermany
3
Vídir GardiIceland
Vidzeme (LAT)Latvia
Viking FKNorway
2
3
2
2
VíkingurFaroe Islands
1
2
Vikingur ÓlafsvíkIceland
Víkingur R.Iceland
Viktória FC SzombathelyHungary
Villarreal CFSpain
1
2
1
5
Vimmerby IFSweden
Viten OrshaBelarus
VitesseNetherlands
Vitória FCPortugal
1
Vitória SCPortugal
1
1
1
Vittoriosa Stars FCMalta
Vlora FutsalAlbania
Volga Nizhny NovgorodRussia
VPS VaasaFinland
VVV VenloNetherlands
Waasland BeverenBelgium
Warrenpoint Town FCNorthern Ireland
Waterford United FCRepublic of Ireland
Watford FCEngland
Welshpool Town FCWales
West Bromwich Albion FCEngland
West Central ScotlandScotland
West Ham United FCEngland
1
1
West HungaryHungary
West Scotland Region Amateur (SCO)Scotland
Western Estonia Estonia
WFC EkonomistMontenegro
WFC KharkivUkraine
WFC PomurjeSlovenia
WFC SFK 2000 SarajevoBosnia-Herzegovina
WFC UniversitetBelarus
WFC Zvezda-2005Russia
1
2
WFC-2 Kharkiv Ukraine
White Eagles FCMalta
Wielkopolski (POL)Poland
Wigan Athletic FCEngland
Willem IINetherlands
Wis³a Kraków SSA Poland
3
6
2
3
2
Wis³a P³ockPoland
1
2
1
WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.Poland
WKS Œl¹sk Wroc³aw SAPoland
1
1
Wolfsberger AC Austria
Wolverhampton Wanderers FCEngland
Wrexham AFCWales
1
Wrexham Futsal ClubWales
Wuppertaler SVGermany
WürttembergGermany
Xerez CDSpain
Xghajra Tornadoes FCMalta
Yednyst PlyskyUkraine
YozgatsporTurkey
Yugoiztochen RegionBulgaria
Zagreb RegionCroatia
Zag³êbie Lubin S.A.Poland
1
2
1
Zalaegerszegi TEHungary
1
Zebbug Rangers Malta
ŽFK Biljanini IzvoriFYR Macedonia
ŽFK BorecFYR Macedonia
ŽFK Dragon 2014FYR Macedonia
ZFK KocaniFYR Macedonia
ŽFK MašinacSerbia
ZFK Nase Taksi-SNT 2010FYR Macedonia
ZFK SkiponjatFYR Macedonia
2
3
1
ZFK TikvesankaFYR Macedonia
ZFK WFC SpartakSerbia
1
2
1
Zira PFC BakuAzerbaijan
Zlin RegionCzech Republic
ZNK Gradina SrebrenikBosnia-Herzegovina
ŽNK KrkaSlovenia
1
2
1
ŽNK MaksimirCroatia
1
2
1
ZNK Škale Mila VelenjeSlovenia
Zorka-BDUBelarus
ZorkyRussia
ŽP Šport PodbrezováSlovakia
Zürich Amateur (SUI)Switzerland
Zurrieq FCMalta
ZVV West StarsNetherlands
£KS £ódŸPoland
1
2
1
A sorra kattintva a csapat részletes adatát tudod megnézni.